Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi

Roket Oyun  bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

Standart güvenlik duvarları

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Roket Oyun sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik politikamız

Roket Oyun şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Roket Oyuna’a verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme işlemleri siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla bankaların kendi sayfaları üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Roket Oyun veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Sözleşmesi’nden ulaşabilirsiniz.