İade şartları
– Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
– İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
– İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu,kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
– İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın arkasındaki formu doldurarak “İade Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek, eksiksiz şekilde Roket Oyun iade adresine göndermelisiniz.
– İade etmek istediğiniz ürünü, Roket Oyun paketinizin içinde gelen iade poşetine koyararak Roket Oyun iade adresine göndermelisiniz.
– İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İade ücreti, ödeme yaptığınız kredi kartı ve bankanıza bağlı olarak, 3 ile 7 gün içinde yatırılır.

Ürün iade adresi: Roket Oyun ve Spor Gereçleri Dış Ticaret Ltd. Şti. Deri Organize Sanayi Bölgesi Alsancak Sokak No:10, I-6 Özel Parsel 34956 Orhanlı Tuzla, İstanbul

1. Adım: İade formunuzu doldurun
– Faturanızın arka sayfasında bulunan ‘İade Talep Formu’nu doldurun. Formda para iadesi talebinizi açıkça belirtin.
– Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
– İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.

2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun
İade etmek istediğiniz ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir.

3. Adım: Geri gönderim için iade poşetini kullanın
Ürününüzü iade etmek için, paketinizin içinden çıkan Roket Oyun iade poşetini kullanmalısınız. Roket Oyun iade poşeti olmadan gönderilmiş iadeler kabul edilmez.
Eksiksik doldurmuş olduğunuz İade Talep Formu’nu Roket Oyun poşetinin içerisine ilave ediniz.

4. Adım: İletişim formunu doldurun
– Web sitemizden iletişim formunu doldurarak yada (216) 394 21 24 no.lu telefondan bize ulaşarak , iade talep ettiğinizi belirtin.
– İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutusu ile birlikte Roket Oyun iade poşetine koyduktan sonra, herhangi bir Aras Kargo şubesine ücreti tarafımızdan ödenmek üzere teslim ediniz.

Unutmayın, iade kargonuz ÜCRETSİZ!

5. Adım: İadeniz Roket Oyun’a ulaştığında…
Roket Oyun; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder. Bu sürecinde yine hiçbir ücret ödemezsiniz.

Ürün iadesinin kabul edilmemesi:
İadenizin iade koşulllarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

İPTAL

Siparişinizi, ürün kargoya teslim edilmeden önce iptal edebilirsiniz. Siparişler aynı gün saat 17:00’de kargoya teslim edilmektedir. Bu nedenle ürününüz kargoya teslim edilmeden önce talebinizi bizimle paylaşmalısınız.

Sipariş iptal talebinizi web sitemizden iletişim formunu doldurarak yada (216) 394 21 24 no.lu telefondan bize ulaşarak iletebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Satın almış olduğunuz üründen vazgeçmeniz halinde, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sipariş iptal talebinize istinaden, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilir ve ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.